1.schůze ČSŽ 3.4.2009

Zápis z 1. schůze Českého svazu žen

3.4.2009 v Kolíně

Účastníci (v abecedním pořadí): Anička, Jana, Lucka, Makina, Sandra

Místo konání: tentokrát jsme se uhnízdily u Makiny doma

První oficiální schůze Českého svazu žen proběhla především v duchu zkrášlovacím. Každá z přítomných si měla možnost vyzkoušet parafínovou lázeň na ručky či nožky (v některých případech i lokty), dále byly k dispozici různé druhy pleťových masek, všemožná udělátka na úpravu nehtů... Zkrátka a dobře jsme všechny absolvovaly manikúru (speciální dík zde patří expertce na francouzskou manikúru - Makině), pedikúru, vyčištění pleti a v neposlední řadě jsme si také důkladně pročistily hlavy. Během této schůze jsme byly seznámeny s Karlem (důvěrný přítel Makiny), zacvičily jsme si na gymnastickém míči, vykloubily se u jednoho cviku z power jógy... Polévková víla (Lucka) se nám svěřila s dojmy z nového zaměstnání. Také jsme si vyslechly historku "Jak Český svaz žen k osobnímu trenérovi přišel". K všeobecnému překvapení jsme již na první schůzi zaznamenaly 2 telefonní hovory od Lenky a Pepína (jakážto náhoda!). Jako první položku do povinné četby jsme zvolily knihu s názvem Adina. Takže, milé dámy, neotálejte a co možná nejdříve si ji nějakým způsobem opatřete!

Pozn.: Omlouvám se za stručnost a trochu neučesaný styl tohoto zápisu. Časová tíseň dělá své. Příště se polepším! J Vaše kronikářka Sandra

Náhledy fotografií ze složky 2009-04-03 1. schůze